To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Jak sięgnąć po pieniądze dla stowarzyszeń?

Jak założyć organizację pozarządową? Jak działać w takich organizacjach, by pozyskać środki zewnętrzne? Tego dowiedzą się uczestnicy szkolenia, które organizowane jest w Jeleniej Górze.

Szkolenie odbędzie się w dniach 18-19 listopada, jest adresowane do przedstawicieli organizacji pozarządowych. W przypadku szkolenia z zasad zakładania organizacji również do przedstawicieli innych podmiotów lub osób fizycznych zainteresowanych założeniem organizacji pozarządowej. Z każdej organizacji może uczestniczyć dwóch przedstawicieli.

Zajęcia będą się odbywać w godzinach: 10. – 17. (od godziny 9.30 rejestracja i bufet kawowy). Są nieodpłatnie. Organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe, ciepły posiłek, przerwy kawowe. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty związane z ewentualnym dojazdem lub noclegiem.

Uczestnicy, którzy ukończą szkolenie oraz wezmą udział przynajmniej w jednym spotkaniu z doradcą otrzymają zaświadczenia.

Zgłoszenia należy kierować drogą mailową - zgloszenia.jgora@rcwip.pl bądź faksem - (0-75) 642 20 00.
W razie jakichkolwiek pytań podajemy kontakt: Anna Borek: e-mail: anna.borek@rcwip.pl, tel. (74) 666 22 22.

Zajęcia będą odbywały się w Dolnośląskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Jeleniej Górze, ul. 1 Maja 43.